profiart.pl AGENCJA INTERAKTYWNA

Twórcze projekty
innowacyjne rozwiązania

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą w tworzeniu kompleksowych, interaktywnych rozwiązań dla firm, instytucji i osób prywatnych.  Naszym celem jest tworzenie nieprzeciętnych projektów zgodnie z obowiązującymi standardami w sieci. Jest to możliwe dzięki odpowiedniemu zespołowi którzy czują się odpowiedzialni za powierzone im zadania. Każdy projekt jest realizowany indywidualnie niezależnie od wielkości zlecenia.

Poznaj naszą ofertę
Wsparcie techniczne
Niezależnie od problemu i terminu zakończenia realizacji zawsze jesteśmy do dyspozycji Klienta.
Szybkość działania
Nasze doświadczenie, pozwala nam na krótkie terminy realizacji zleceń.
Stabilne serwery
Korzystamy z nowoczesnych i stabilnych serwerów. Nie musisz martwić się o przerwy w działaniu Twoich stron.

Zadowolenie Klienta
jest najlepszą rekomendacją  

Dla nowej marki Qumamo, wykonaliśmy szereg działań, od zaprojektowania logotypu, kart podarunkowych, opakowania, po sklep internetowy. Całość została wykonana zgodnie z wymaganiami klienta. Sklep został oparty o silnik Woocommerce.

Tworząc sklep internetowy, miałam przyjemność nawiązać współpracę z Przemkiem. Gdyby udało się cofać czas, za każdym razem wybierałabym właśnie jego ofertę. Profiart stworzyło dla mnie logo firmy, stronę internetową wraz ze sklepem, projekty ulotek i bonów podarunkowych i jedyne co mogę powiedzieć na temat naszej dotychczasowej współpracy to fakt, że Przemek za każdym razem staje na wysokości zadania, widać, że ta praca to jego pasja i wkłada w nią całe serce, a najważniejszym dla niego kryterium oceny swoich projektów jest zadowolenie i pełna satysfakcja klienta. Polecam z czystym sumieniem. Anna
Anna Sut
Właściciel qumamo.com

Wypełnij formularz

Zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią najszybciej jak to tylko możliwe.